پرسپولیس به همراهزهم دقیقه ۹۰ در مشهد پیروز شد!

۲۳ دی ۱۳۹۶ الکتریک

تیم فوتبه همراهل پرسپولیس در نوزدهمین دیدار خود در لیگ برتر فوتبه همراهل از ساعت ۱۴:۳۰ امروز جمعه در ورزشگاه ثامن مشهد به مصاف تیم سیاه جامگان رفت که این به همراهزی در نهایت به همراه یک گل به سود پرسپولیس به اتمام رسید. علی علیپور در دقیقه ۹۰ برای پرسپولیس گلزنی کرد.

پرسپولیس 

 MIZAN

به گزارش پارسينه؛ تیم فوتبه همراهل پرسپولیس در نوزدهمین دیدار خود در لیگ برتر فوتبه همراهل از ساعت ۱۴:۳۰ امروز جمعه در ورزشگاه ثامن مشهد به مصاف تیم سیاه جامگان رفت که این به همراهزی در نهایت به همراه یک گل به سود پرسپولیس به اتمام رسید. علی علیپور در دقیقه ۹۰ برای پرسپولیس گلزنی کرد.

برانکو ایوانکوویچ پرسپولیس را به همراه ترکیب علیرضا بیرانوند، محمد انصاری، سیدجلال حسینی، صادق محرمی، حسین ماهینی، کمال کامیابی‌نیا، محسن ربیع‌خواه، فرشاد احمدزاده (۹۳ – شایان مصلح)، وحید امیری، علی علیپور و گادوین منشا (۷۶ – سیامک نعمتی) به زمین فرستاد.

قبل از شروع مسابقه به همراهزیکنان دو تیم به احترام درگذشت مصطفی حکمت شعار داور به همراهزنشسته ایران یک دقیقه سکوت کردند.

این دیدار در حالی به همراه سوت پیام حیدری آغاز شد که تیم سیاه جامگان در دقایق ابتدایی هجومی تر ظاهر شد و دروازه پرسپولیس را تحت فشار قرار داد ولی سرخپوشان تهرانی رفته رفته بر به همراهزی مسلط شدند و حاکم توپ و میدان شدند.

شاگردان برانکو در دقیقه ۳۸ یکی از خطرناکترین موقعیتهای خود را روی دروازه سیاه جامگان ایجاد کردند. فرشاد احمدزاده از فاصله دور شوت محکمی را به سمت دروازه حریف زد که به همراه اختلاف کم از به همراهلای دروازه به بیرون رفت. همچنین گادوین منشا در دقیقه ۴۰ در محوطه جریمه سیاه جامگان در موقعیت خوبی قرار داشت که ضربه این به همراهزیکن به همراه اختلاف به اوت رفت تا نیمه اول به همراه تساوی بدون گل تمام شود.در نیمه دوم بر خلاف ۴۵ دقیقه نخست این پرسپولیس بود که به همراهزی را هجومی آغاز کرد و وحید امیری در دقیقه ۴۷ فرصت خوبی را برای گلزنی از دست داد.

 

پرسپولیس

 MIZAN 

در دقیقه ۶۴ هم پاس خوبی به علی علیپور در محوطه شش قدم سیاه جامگان رسید ولی قبل از آنکه مهاجم پرسپولیس تصمیم به ضربه زدن بگیرد توپش راهی اوت شد. تیم سیاه جامگان هم در این نیمه یکی دو موقعیت گلزنی به دست آورد که این فرصتها از دست رفت.

برانکو در دقیقه ۷۶ سیامک نعمتی را به جای گادوین منشا وارد زمین کرد تا نفس تازه ای به خط حمله تیمش بدهد.

حملات بی نتیجه پرسپولیس تا دقیقه پایانی ادامه داشت ولی اینبه همراهر هم علی علیپور بود که در دقیقه ۹۰ فرشته نجات سرخپوشان شد و ارسال وحید امیری را از محوطه جریمه به گل تبدیل کرد تا به همراهزی در نهایت به همراه یک گل به سود پرسپولیس تمام شود.

پرسپولیس به همراه این برد ۴۴ امتیازی شد تا صدرنشینی اش ادامه داشته به همراهشد. علی علیپور هم به همراه گل امروز خود ۱۲ گله شد و در صدر جدول گلزنان جای خود را محکم کرد.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم