وقتی اعجوبه به همراهعث نجات ستاره فوتبه همراهل شد!

۲۷ فروردین ۱۳۹۷ الکتریک

ستاره برزیلی پاری سن ژرمن چگونگی شکل گرفتن دوستی اش به همراه لیونل مسی را فاش کرد.

 نیمار، فوق ستاره برزیلی سال ۲۰۱۳ بود که به همراه رقم ۵۷ میلیون یورو که بعدها مشخص شد رقم واقعی انتقال او نیست، به به همراهرسلونا پیوست.

انتقال او از آن جهت خبرساز شد که رئال نیز مدت ها در پی جذب او بود ولی نیمار سرانجام ترجیح داد به پیشنهاد به همراهرسا پاسخ مثبت بدهد. جالب اینکه نیمار سال ۲۰۰۶ و در نوجوانی مدتی را هم در آکادمی رئال تمرین کرد ولی رئالی ها حاضر نشدند مبلغ مورد درخوهست ایجنت نیمار را پرداخت کنند و همه چیز منتفی شد.

 

وقتی اعجوبه به همراهعث نجات ستاره فوتبه همراهل شد! 

شروع نیمار در به همراهرسلونا چندان مطابق انتظار نبود و کمی طول کشید تا او خودش را به همراه شرایط بلوگرانا وفق دهد. سال اول او در به همراهرسا نیز به یک سال بدون جام ختم شد ولی به همراه آمدن لوئیس انریکه نیمار توانست بهترین به همراهزی های ممکن را برای به همراهرسا انجام دهد و در دومین فصل حضورش، فاتح سه گانه شود.

نیمار که تابستان امسال در انتقالی بسیار جنجالی راهی پی اس جی شد، این روزها مشغول پشت سر گذاشتن دوران مصدومیتش در برزیل هست و در مصاحبه به همراه برنامه ساعت اطلس شبکه گلوبواسپورته، از شروع دوستی خود به همراه مسی حرف گفت:« سال ۲۰۱۳ بود و بین دو نیمه یکی از به همراهزی ها، من از شدت ناراحتی به مرز گریه کردن رسیده بودم. اوضاع برایم خوب پیش نمی رفت و اصلا نمی توانستم به همراهزی واقعی خودم را انجام دهم و این قضیه مرا رنج می داد.

در رختکن گوشه ای تنها نشسته بودم که مسی به من نزدیک شد و گفت که به همراهید خودت به همراهشی. فوتبه همراهل خودت را به همراهزی کن و از هیچ چیز نترس. چه بخواهی چه نخواهی، به همراهزی در تیمی بزرگ و پرستاره تو را تحت تاثیر قرار خواهد داد. به همراهزی در اینگونه تیم ها ابتدا هر به همراهزیکنی را می ترساند و خجالت زده می کند.

پس از حرف های مسی، روحیه گرفتم و از آن پس توانستم توانایی های واقعی خودم را در زمین نشان دهد. حرف های مسی برایم نوعی رهایی بود و به همراهلاخره خوشحالی را در به همراهرسا پیدا کردم. از همان روز بود که دوستی بزرگی بین ما شکل گرفت.»

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم