مشارکت به همراهنک ملی در احداث ۸۹ به همراهب مدرسه

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ الکتریک

 به همراهنک ملی ایران در رهستای ایفای مسئولیت های اجتماعی خود، مشارکت پر رنگی در امور اجتماعی و عام المنفعه در سال گذشته داشته هست.

انجام امور عام المنفعه و رفع محدودیت های هستان ها یکی از مهم ترین اقدامات عملیاتی این به همراهنک بوده به طوری که در سال گذشته مبلغ ۵۳ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال به ۳۷ پروژه در حوزه مسئولیت های اجتماعی اختصاص یافته هست.

به همراهنک ملی ایران در رهستای عمل به مسئولیت اجتماعی خود به حیطه های متعددی ورود کرده هست و پروژه های سال گذشته حسب مصوبه همراهت هیات مدیره به همراهنک از محل بودجه امور فرهنگی و آموزشی جهت ساخت و احداث مدرسه، مساعدت مالی جهت تعمیر و به همراهزسازی مدرسه، خرید وسایل کمک آموزشی، ساخت خوابگاه دانشجویی، تعمیر و مرمت مسجد، خرید و اهدای آمبولانس، ساخت و تکمیل بخش ویژه بیمارستان و پانسیون پزشکان، کمک و مساعدت مالی به بهزیستی و ساخت و مراکز فرهنگی بوده هست.

کمک به زلزله زدگان منطقه کرمانشاه نیز بخشی دیگر از اقدامات به همراهنک در این حوزه بوده هست که به دو بخش کمک مستقیم نقدی و غیرنقدی و نیز کمک در حوزه امور به همراهنکی تقسیم می شود.

از سویی در تصمیم مشترک شورای هماهنگی به همراهنک‌های دولتی و کانون به همراهنک ها و موسسات اعتبه همراهری خصوصی، هزینه چاپ و انتشار تقویم و سررسید های سال ۹۷ به همراهنک ملی ایران نیز به به همراهزسازی خسارات ناشی از زلزله کرمانشاه تخصیص یافت.

همچنین از آنجایی که مدرسه سازی و ایجاد فرصت‌ تحصیلی برای حمایت از رشد و تقویت بنیان علمی کودکان مناطق محروم کشور یکی از مهمترین رسالت ها و آرمان های اجتماعی به همراهنک ملی ایران هست، طی هشت سال اخیر ۸۹ به همراهب مدرسه به همراه صرف هزینه و تخصیص منابع حدود دو هزار میلیارد ریال از محل بودجه امور فرهنگی و آموزشی به همراهنک در مناطق و روستاهای محروم کشور احداث شده و یا در حال احداث هست.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم