فعلا مستقل وارد انتخابه همراهت ۹۸ می‌شویم

۲۱ مرداد ۱۳۹۶ الکتریک

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: اگر موتلفه اسلامی می‌خواهد برای انتخابه همراهت سال ۱۳۹۸ تاثیرگذار به همراهشد، به همراهید به تعداد کل نمایندگان مجلس کاندیدای شناخته شده معرفی کند.

محمد نبی حبیبی در اجلاس دبیران هستانی حزب موتلفه اسلامی ادامه داد: در نزدیکی‌های انتخابه همراهت هم می‌توانیم در مورد اینکه آیا روحانیت وارد میدان انتخابه همراهت می‌شود یا نمی‌شود یا اینکه آیا اصولگرایان وحدت و ائتلاف دارند یا ندارند وارد بحث شویم اما آنچه امروز ضروری بنظر می‌رسد، این هست که ما به همراهید کار مستقل خودمان را انجام دهیم تا اگر قرار شد به همراه گروه‌های همفکرمان وارد مذاکره شویم، دستمان پر به همراهشد.

وی به همراه بیان اینکه ما در مجموعه حزب دو وظیفه داریم که از به همراهلاترین درجه اهمیت برخوردارند، اظهار کرد: اولین وظیفه ما حفظ نظام و دومین آن حفظ کیان حزب موتلفه اسلامی هست.

حبیبی به همراه روایتی از یک جلسه خصوصی در حضور رهبر معظم انقلاب، گفت: در سال ۷۸ ایشان یک مجموعه ۳۵ نفره را بصورت خصوصی دعوت کرده بودند و نگرانی‌هایشان را در دو موضوع اعلام فرمودند. یک اینکه امروز دشمن خیلی پیچیده‌تر از گذشته رفتار می‌کند و همه به همراهید مراقب به همراهشند و دوم اینکه مبه همراهدا نیروهای انقلاب به بهانه‌های مختلف در مقابل هم قرار بگیرند. ایشان در آن جلسه به ما توصیه کردند که به سراغ رقبه همراهیی که در اصول به همراه شما اشتراک نظر دارند بروید. بعد از آن جلسه ما به سراغ خیلی از افراد رفتیم که نتیجه آن هم به تشکیل گروهی به همراه نام «وفاق» انجامید.

دبیرکل حزب موتلفه به همراه تاکید بر اینکه امروز هم دشمن خیلی پیچیده‌تر و حساب شده‌تر از گذشته در مقابل ما قرار دارد، گفت: در حال حاضر برخی عقلای نظام حتی به همراه تفاوت سلیقه‌هایی که دارند، در این مساله دارای اتفاق نظر هستند که رابطه و ظرفیت ما چگونه به همراهید در خدمت تقویت نظام قرار گیرد. ما در موتلفه اسلامی هم در این موضوع خود را مسئول می‌دانیم و معتقدیم زمانی می‌توانیم این مسئولیت‌ها را عملیاتی کنیم که یکپارچه بوده و مراقب به همراهشیم تا برخی آفت‌ها به ما آسیب نرساند.

خبیبی همچنین به همراه تاکید بر اینکه هر حرکت و حرفی که در موتلفه اسلامی بوی تفرق و انشقاق بدهد برای ما مضر هست، اظهار کرد: بحمدالله همه ما برای داشتن یک حزب مقتدر و یکپارچه توافق داریم.وی به همراه بیان اینکه ما یک حزب دینی بوده و اعضای ما از نیروهای متدین و انقلابی هستند، تصریح کرد: در مجموعه ما یک فصل‌الخطاب و مرجع به نام هیات نظارت وجود دارد که مسئولیت اصلی آن حفظ کیان موتلفه اسلامی هست.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در ادامه به همراه بیان اینکه امروز حزب موتلفه اسلامی به این سطح از نظام‌مندی رسیده که مجموعه تشکیلاتش را به جای اتکا به اشخاص، متکی به سیستم کرده هست، گفت: مرحوم هستاد عسگراولادی پایه گذار این تفکر در حزب موتلفه اسلامی هست. مرحوم عسگراولادی معتقد به نظام‌مند شدن تشکیلات حزبی بود. ما برای این نظام‌مندی کارهای فراوانی به همراه هدایت آن مرحوم و شورای مرکزی حزب انجام دادیم. این نظام‌مند بودن و رشد معنوی تشکیلات شرایط خوبی برای ما فراهم کرده هست که به همراهید این را حفظ کنیم.

وی در پایان افزود: امروز موتلفه اسلامی به همراهید در رهستای اقتدار مشروع حرکت کند تا بتواند در حوادث سیاسی اثرات مهمی برجای بگذارد.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم