طلاق و بی‌خانمانی فوتبه همراهلیست مشهور +عکس

۲۶ دی ۱۳۹۶ الکتریک

همسر امانوئل ابوئه بعد از به نام خود کردن تمام اموال او و بعد از آن طلاق اکنون زندگی عجیبی برای به همراهزیکن سابق آرسنال رقم زده هست.

امانوئل ابوئه، به همراهزیکن ملی‌پوش ساحل عاج که سال گذشته بعد از تجربه حضور در تیم آرسنال و گالاتاسرای از دنیای به همراهزیگری خداحافظی کرد به همراه انتشار یک شایعه عجیب دنیای فوتبه همراهل را در شوک فرو برد.

گفته می‌شود این به همراهزیکن بعد از اینکه به همسر خود اعتماد کرد و به او وکالت تام الاختیار داد، به همراه از دست دادن اموالش توسط همسرش و بعد از آن طلاق اکنون کارتن خواب شده هست.

 طلاق و بی‌خانمانی فوتبه همراهلیست مشهور +عکس

رسانه‌های فرانسوی نیز به همراه اعلام این خبر اعلام کرده‌اند او به همراه توجه به وضعیت اسف‌به همراهری که پشت سر می‌گذارد و مشکلات مالی که گریبه همراهنگیرش شده به همراه شکایت از صاحبخانه خود برای عدم پرداخت مبلغ اجاره مواجه شده و از سازمان‌های حمایتی درخوهست کرده مانع از حضورش در زندان شوند.

سایت آر تی ال ترکیه به همراه انتشار این خبر اضافه کرده او در تشریح وضعیت خود اعلام کرده که برای اینکه از نگاه تند و عجیب مردم در این زمینه فرار کند در خانه متروک و خالی خود که تنها یک تشک در آن پهن هست، چراغ‌ها را خاموش کرده تا کسی متوجه حضور او نشود.

طلاق و بی‌خانمانی فوتبه همراهلیست مشهور +عکس

 

ابوئه که سابقه ۶۵ به همراهزی ملی را در تیم ملی ساحل عاج در کارنامه دارد، در دوران به همراهزیگری سابقه حضور در گالاتاسرای، آرسنال، ساندرلند و … حضور داشته هست.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم