رئیس به همراهشگاه فوتبه همراهل یونانی به همراه اسلحه به میدان رفت

۲۲ اسفند ۱۳۹۶ الکتریک

ایوان ساویدیس، رئیس به همراهشگاه به همراه هفت‌تیری که به کمرش بسته بود، به طرف داور حمله کرد

reuters 

 

ایوان ساویدیس، رئیس به همراهشگاه به همراه هفت‌تیری که به کمرش بسته بود، به طرف داور حمله کرد.مسابقه حساس میان دو تیم فوتبه همراهل پائوک سالونیکا و آاِک آتن روز یکشنبه ۱۲ مارس، بعد از حمله رئیس به همراهشگاه پائوک به داخل زمین به همراهزی به همراه اسلحه، ناتمام ماند.

بعد از آن که داور گل دقیقه ۸۹ تیم پائوک را آفساید اعلام کرد، ایوان ساویدیس، رئیس به همراهشگاه به همراه هفت‌تیری که به کمرش بسته بود، به طرف داور حمله کرد.

به همراهزیکنان آاِک از ترس جانشان زمین به همراهزی را ترک کردند و برای تمام کردن مسابقه به همراهزنگشتند. مسعود شجاعی، به همراهزیکن ایرانی این تیم هم در این به همراهزی حضور داشت.

مسابقه بعد از دو ساعت رسما تعلیق شد. گفته می‌شود که داور به همراهزی تصمیم خود را دربه همراهره آفساید تغییر داده هست.

فیفا گفته هست که از این واقعه آگاه شده و چنین رفتاری را کاملا محکوم می‌کند اما اضافه کرده هست که تصمیم‌گیری دربه همراهره هر گونه اقدام تنبیهی به عهده فدراسیون فوتبه همراهل یونان هست.

معاون وزارت فرهنگ و ورزش یونان گفته که لازم هست تصمیمی جدی دربه همراهره این حادثه گرفته شود.آقای ساویدیس، یکی از ثروتمندترین مردان یونان، از خانواده‌ای یونانی در گرجستان به دنیا آمده و عضو سابق مجلس روسیه هست.

بعد از تصمیم داور به اعلام آفساید و نپذیرفتن گل، او از تیمش خوهست که میدان را ترک کنند و خودش به سمت داور رفت اما محافظان جلوی او را گرفتند.

تیم پائوک درجدول لیگ اصلی یونان سوم هست و به همراه برد در این مسابقه می‌توانست به فاصله دو امتیازی آاک آتن در صدر جدول برسد.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم