در تامین مالی طرح های زیربنایی توسعه ای کشور پیشگام هستیم

۲۵ فروردین ۱۳۹۷ الکتریک

علي اشرف افخمي در ديدار به همراه هانس آلبرشت رئیس هیات مدیره انجمن گلوبه همراهل بریجز كه در راس يك هيات اقتصادي در كشورمان حضور دارند گفت : اين به همراهنك در زمينه تامين مالي طرح هاي توسعه اي در كشور پيشگام بوده هست.


به گزارش پايگاه اطلاع رساني به همراهنك صنعت و معدن ، افخمي افزود : به همراهنك صنعت و معدن توانسته هست پروژه هاي فولادي ۷ گانه و چند پروژه ديگر فولادي مانند روهينا (دزفول) ، پاسارگاد(فارس) و مادكوش (بندرعبه همراهس) به همراه ارزش بيش از ۲ ميليارد یورو كه برخي از اين طرحهاي فولادي به بهره برداري رسيده هست را تامین مالی کرده و به همراه تامین مالی ۶ نيروگاه ۵۰۰ مگاواتي و ۲۴ نيروگاه كوچك مقياس، قريب به ۳۰۰۰ مگاوات، به ظرفيت شبكه برق كشــور اضافـه نمايد.
افخمی تصريح كرد : اين به همراهنك در تامين مالي ورود هواپيماهاي جديد به كشور گام هاي بزرگي برداشته و ۳ فروند هواپيماي ايربه همراهس و ۸ فروند ATR را به ناوگان هوايي كشور افزوده هست .
وي در ادامه به همراه تاکید بر اینکه تأمين مالي پروژه هاي پتروشيمي كه قابليت ارزآوري براي كشور را دارند از قبيل پتروشيمي كاويان، لرستان، مهابه همراهد، مسجدسليمان، ايلام از ديگر اقدامات شاخص در به همراهنك مي به همراهشد كه پتروشيمي هاي مسجد سليمان و ايلام در حال اجرا و بقيه به بهره برداري رسيده اند، افزود: از دستاوردهاي اين به همراهنك مي‏توان به احداث قطار سريع ‏السير تهران-قم-اصفهان به ميزان ۱ ميليارد و ۸۰۰ ميليون دلار و فاينانس برقي ‏سازي قطار تهران-مشهد به مبلغ ۱ ميليارد و ۵۰۰ ميليون يورو اشاره كرد.
افخمي به همراه تاكيد بر اينكه به همراهنك صنعت و معدن در جهت انطبه همراهق خود به همراه هستانداردهاي لازم براي تعامل به همراه موسسات جهاني اقدامات مهمي انجام داده افزود: اين به همراهنك در حال حاضر به همراه ۹۳ به همراهنك در ۳۵ كشور مختلف جهان ارتبه همراهط دارد.
مديرعامل به همراهنك صنعت و معدن افزود : به همراهنك صنعت و معدن مبلغ ۱ ميليارد و ۳۰۰ ميليون يورو به طرح‏هاي كوچك و متوسط كشور تسهيلات پرداخت كرده و از اين طريق در حفظ اشتغال موجود و ايجاد شغل هاي جديد در بخش هاي مختلف كشور گام برداشته هست.
در اين ديدار هانس آلبرشت نيز ضمن ابراز علاقه براي آشنايي به همراه فعاليت هاي به همراهنك صنعت و معدن در شريط جديد خوهستار ايجاد و ارتقاء همكاري هاي مالي دو كشور شد.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم