خانه های میلیون دلاری طعمه حریق در کالیفرنیا

۱۵ آذر ۱۳۹۶ الکتریک

حدود ۳۰ هزار نفر در دو شهر ونچورا و سنتا پائولا در جنوب کالیفرنیا به علت آتش‌سوزی گسترده‌ای که به سرعت در حال پیش‌روی هست، ناچار به ترک خانه‌های خود شده‌اند.

ساکنان این دو شهر که در حدود ۱۰۰ کیلومتری شمال لس‌آنجلس واقع شده‌اند به همراه دریافت هشدار فوری آتش‌سوزی ناچار شدند منازل خود را ترک کنند.هم‌زمان آتش‌نشان‌ها هشدار داده‌اند که به همراه توجه به وزش به همراهد که مسیر آتش را غیرقابل پیش‌بینی کرده و آن را به سرعت گسترش می‌دهد، قادر به مهار حریق نیستند.

در تصاویر مخابره شده از این آتش‌سوزی چندین خانه ویلایی چند میلیون دلاری دیده می‌شوند که طعمه حریق شده‌اند.تا ظهر روز گذشته (سه‌شنبه) بیش از ۱۵۰ بنا دچار حریق شده‌اند و ۲۶۰ هزار نفر از ساکنان این مناطق به همراه قطع برق روبرو شده‌اند.

در گزارش‌های اولیه از این آتش‌سوزی، آسوشیتدپرس از مرگ یک نفر در جریان سانحه واژگون شدن خودرویی که قصد فرار از مهلکه را داشته، خبر داده بود اما ساعتی بعد سازمان آتش‌نشانی ونچورا اعلام کرد در خودرو واژگون شده کسی را پیدا نکرده و بنابراین نمی‌تواند خبر مرگ نخستین قربه همراهنی مرتبط به همراه این آتش‌سوزی را تایید کند.

 

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم