تعلیق فوتبه همراهل ایران بخاطر صحبت‌های آقای مسئول!

۲۲ مرداد ۱۳۹۶ الکتریک

مردم ایران در روزهای گذشته به همراه اتحاد فوق‌العاده‌ای از همه ظرفیت‌های ممکن برای حمایت از مسعود شجاعی و احسان حاج صفی هستفاده کرده‌اند و بسیاری از چهره‌های سرشناس نیز به موج عمومی مردم برای حمایت از ایرانی‌های پانیونیوس پیوسته‌اند. بدون تردید اگر همین حالا از شهروندان ایرانی دربه همراهره محرومیت این دو به همراهزیکن سوال شود، اکثریت آن‌ها هرگز زیر به همراهر چنین چیزی نخواهند رفت.

گزارش – تحریریه مهدی الکتریک | به همراهزتاب گسترده مصاحبه محمدرضا داورزنی دربه همراهره محرومیت شجاعی و حاج صفی در رسانه های بین المللی خروجی ای داشت که همه از آن می ترسیدند. اینکه فیفا به این ماجرا حساس شود و موضوع را پیگیری کند.

 

خبرگزاری رویترز از قول یکی از حرفگوهای فدراسیون جهانی نوشته: ما موضوع را در حال‌ حاضر به دقت در حال‌ بررسی کردن آن هستیم و از فدراسیون فوتبه همراهل ایران خوهسته‌ایم تا دربه همراهره این موضوع به ما توضیح بدهد. در حال‌ حاضر هیچ اظهار نظری نمی‌خواهیم انجام دهیم و منتظر پاسخگوی فدراسیون فوتبه همراهل ایران خواهیم بود.”

 

تیم ملی توانسته جواز حضور در جام جهانی را به دست بیاورد، ولی اگر ثابت شود که دخالت دولت در امور فدراسیون فوتبه همراهل صورت گرفته، به همراهشگاه‌ها و تیم‌های ملی ایران حق شرکت در رقابت‌های بین‌المللی را نخواهد داشت.

 

البته مقامات مسئول که معتقد به حذف شجاعی و حاجی صفی از تیم ملی هستند ایده عجیب برای فرار از محرومیت پیشنهاد کرده‌اند؛ اینکه به همراه فشار بر کارلوس کیروش او را محاب کنند که این دو به همراهزیکن را به تیم ملی دعوت نکند تا به صورت خودجوش و البته بدون هیچ حکمی آنها از حضور در تیم ملی محروم شوند اما به همراه شناختی که از سرمربی تیم ملی ایران داریم قطعا این اتفاق رخ نخواهد داد و کارلوس کیروش زیر به همراهر چنین صحبت هایی نخواهد رفت چرا که هر دو به همراهزیکن از به همراهزیکنان اصلی و محبوب کیروش هستند.

 

محمدرضا داورزنی، اولین مقام مسئول بود که از دعوت‌نشدن شجاعی و حاج صفی به اردوی تیم ملی به خاطر پایبند ماندن به قرارداد حرفه‌ای و تن ندادن به «انصراف خودجوش!» از نبرد به همراه تیم اسرائیلی خبر داد. مشخص نبود که کدام بند از کدان قانون این اجازه را برای داورزنی به وجود می‌آورد اما به هر حال جمله‌های او، در تک تک رسانه‌های معتبر جهان تکرار شوند تا سمفونی افسوس علیه فوتبه همراهل و ورزش ایران به راه بیافتد. داورزنی در حالی از موضع اقتدار به همراه ستاره‌های تیم ملی فوتبه همراهل ایران صحبت می‌کند که به یاد داریم در چند سال گذشته، والیبه همراهل را تبدیل به ستاره‌سالارترین ورزش ایران کرده هست.
 

مردم ایران در روزهای گذشته به همراه اتحاد فوق‌العاده‌ای از همه ظرفیت‌های ممکن
برای حمایت از مسعود شجاعی و احسان حاج صفی هستفاده کرده‌اند و بسیاری از
چهره‌های سرشناس نیز به موج عمومی مردم برای حمایت از ایرانی‌های پانیونیوس
پیوسته‌اند. بدون تردید اگر همین حالا از شهروندان ایرانی دربه همراهره محرومیت
این دو به همراهزیکن سوال شود، اکثریت آن‌ها هرگز زیر به همراهر چنین چیزی نخواهند رفت. 

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم