ترمز شاگردان شفر توسط سايپا كشيده شد! / حسینی از عابدزاده پیشی گرفت!

۲۳ دی ۱۳۹۶ الکتریک

تیم فوتبه همراهل هستقلال در هفته نوزدهم لیگ برتر امروز جمعه و از ساعت ۱۶:۳۵ در ورزشگاه آزادی به مصاف سایپا رفت که این به همراهزی به همراه تساوی یک به یک همراه بود. داریوش شجاعیان در دقیقه ۲۳ برای هستقلال گلزنی کرد و رضا اسدی در دقیقه ۸۵ دروازه آبی پوشان را به همراهز کرد.

حسینی دروازه به همراهن هستقلال 

 MIZAN 

به گزارش پارسينه؛  تیم فوتبه همراهل هستقلال در هفته نوزدهم لیگ برتر امروز جمعه و از ساعت ۱۶:۳۵ در ورزشگاه آزادی به مصاف سایپا رفت که این به همراهزی به همراه تساوی یک به یک همراه بود. داریوش شجاعیان در دقیقه ۲۳ برای هستقلال گلزنی کرد و رضا اسدی در دقیقه ۸۵ دروازه آبی پوشان را به همراهز کرد.

سایپا در این نیمه به جز شوت قلی زاده موقعیت خطرناک زیادی نداشت. به همراه این حال هستقلال به همراهزی هجومی تری را به نمایش گذاشت. در دقیقه ۲۳ فرشید به همراهقری توپی را داخل محوطه سایپا ارسال کرد که داریوش شجاعیان ضربه سری را به سمت دروازه نارنجی پوشان زد. دروازه به همراهن سایپا این توپ را مهار کرد ولی در برگشت شجاعیان آنرا به گل تبدیل کرد.

شاگردان علی دایی بعد از دریافت گل و در دقایق پایانی حملاتی را برای جبران نتیجه انجام دادند که این حملات بی نتیجه بود و به همراهزی به همراه همان یک گل در نیمه اول تمام شد.

شروع نیمه دوم تحت تاثیر شکسته شدن رکورد گل نخوردن توسط سیدحسین حسینی دروازه به همراهن جوان هستقلال آغاز شد و این به همراهزیکن در دقایقی که توانست این رکورد را بشکند مصدوم بود. در دقیقه ۵۲ یک ضربه خطا پشت محوطه جریمه برای سایپا اعلام شد که این ضربه را مهدی ترابی به تیر عمودی دروازه زد و در برگشت توپ به صورت حسینی خورد و به همراهعث خونریزی بینی وی و توقف چند دقیقه ای به همراهزی شد. در این فاصله او توانست رکورد کلین شیت تاریخ فوتبه همراهل ایران را به خود اختصاص دهد.

سایپا که تیم برتر نیمه دوم بود دو به همراهر توپ را به تیر دروازه هستقلال کوبید اما نتوانست دروازه این تیم را به همراهز کند. در پنج دقیقه پایانی شاگردان علی دایی به همراهزی مستقیم را در دستور کار قرار دادند و تلاش زیادی کردند تا بتوانند گل خورده را جبران کنند.

در دقیقه ۸۵ این دیدار یک ضربه کرنر نصیب سایپا شد که مهدی ترابی این توپ را روی دروازه ارسال کرد و رضا اسدی به همراه ضربه سر دروازه هستقلال و سیدحسین حسینی را به همراهز کرد.

هستقلال در ثانیه های پایانی وقت های اضافه توسط علی قربه همراهنی صاحب یک موقعیت طلایی شد که این به همراهزیکن در حالی که به همراه دروازه به همراهن تک به تک بود توپ را به بیرون زد تا به همراهزی به همراه تساوی به پایان برسد.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم