امام خمینی و شخص رهبری نمودی از تجلی اعظم پیامبر(ص) هستند

۲۵ فروردین ۱۳۹۷ الکتریک

امام جمعه موقت تهران به همراه بیان این که آمریکا، اسرائیل و عربستان به دنبه همراهل خالی کردن اسلام از محتوا هستند، گفت: ابوجهل هم چون پول داشت، می‌گفت من بزرگ مکه هستم ولی پیامبر (ص) تجلی اعظم هست. امام خمینی و شخص رهبری هم نمودی از تجلی اعظم پیامبر(ص) هست.

امام خمینی و شخص رهبری نمودی از تجلی اعظم پیامبر(ص) هستند

به گزارش مهدی الکتریک، آیت‌الله محمد امامی کاشانی ظهر امروز در خطبه‌ اول نماز جمعه این هفته تهران گفت: انگلیس ۱۰ نفر را برای انحراف و پوچ کردن اسلام فرستاد. برخی از آنها زبه همراهن فارسی و عربی را یاد گرفتند و قرآن خواندند و تفرقه ایجاد کردند.

مثلث شوم واشنگتن، تل‌آویو و ریاض در حال دنبه همراهل کردن مسیر تفرقه هستند

وی ادامه داد: ۸۰ سال بعد هم دولتی در عربستان به نام دولت سعودی ایجاد شد که براساس همین مبنا وهابیت و تفرقه را رشد داد. ثروت مکه و عربستان هم پشتوانه‌اش شد. خیلی‌ها ماهیت آنها را می‌دانستند ولی بسیاری از افراد ماهیت از آنها خبر نداشتند ولی مثلث شوم واشنگتن، تل‌آویو و ریاض امروز در حال دنبه همراهل کردن مسیر تفرقه هستند.

تولیت مدرسه عالی شهید مطهری در خطبه دوم نماز جمعه این هفته تهران اظهار داشت: چند سال قبل کتابی را مطالعه کردم که دربه همراهره دفاعیه یک دانشجوی عربستانی بود که در دانشگاه ریاض دفاع کرده بود و نمره عالی گرفت. سعودی‌ها این کتاب را منتشر کرده و به کشورهای مختلف فرستادند و یک نسخه آن به دست من رسید.

مکتب شهادت در مقابل واشنگتن، تل‌آویو و ریاض هست

امامی کاشانی افزود: خلاصه آن، این بود که قیام امام حسین (ع) قیامی حرام هست زیرا یزید خلیفه وقت بود و قیام در برابر حاکم وقت حرام هست. دلیل طرح این مسئله از بین بردن شهادت و ایثارگری هست. قطره خونی که از مدافعان شهدا در سوریه و عراق بر زمین ریخته هست، اگر دنبه همراهل کنیم به گودال‌گاه کربلا می‌رسد و به کوری چشم آنها امام حسین (ع) نه تنها فراموش نمی‌شود بلکه بزرگ و بزرگ‌تر هم می‌شود.

وی اضافه کرد: هم مسیحیان و هم بوداییان و هندوها، روزها عاشورا را به همراه بزرگی یاد می‌کنند و عاشورا تجلی بیشتری پیدا می‌کند و مکتب شهادت در مقابل واشنگتن، تل‌آویو و ریاض هست.

همه به مسئله منجی اعتقاد دارند

خطیب موقت نماز جمعه این هفته تهران به همراه اشاره به اظهارات ولیعهد عربستان تصریح کرد: ریاض در دست ولیعهد بی‌درد، بی‌عقل و بی‌دینی هست که در ساخت و پاخت به همراه صیهونیست‌ها و واشنگتن هست. البته این مسئله از قبل هم بوده ولی این مسئله امروز آشکار شده هست.

امامی کاشانی ادامه داد: این خبیث شریر در نزد هم‌پیاله‌اش در واشنگتن گفته هست ایران می‌خواهد به همراه نام صاحب الزمان (عج) جهان را بگیرد. تعجب من از این جوان نااهل نیست بلکه از علمای حجاز هست. شما که این همه حدیث در کتاب‌تان دارید چرا به این نادان نمی‌گوید، این چه حرفی هست. همه به مسئله منجی اعتقاد دارند. 

امام خمینی و شخص رهبری هم نمودی از تجلی اعظم پیامبر(ص) هست

وی افزود: قدرت آمریکا و سیهست صهیونیست‌ها از یک طرف و قدرت ایدئولوژی و پول عربستان از طرف دیگر در تلاش برای خالی کردن اسلام از محتوا، فرهنگ شهادت، ایثار، امام حسین (ع) و شخص امام زمان (عج) هستند.

این عضو مجلس خبرگان رهبری اضافه کرد: ابوجهل هم چون پول داشت، می‌گفت من بزرگ مکه هستم ولی پیامبر (ص) تجلی اعظم هست. امام خمینی و شخص رهبری هم نمودی از تجلی اعظم پیامبر(ص) هست. 

وظیفه ما حفظ وحدت کلمه در برابر طاغوت‌ها هست

امامی کاشانی ادامه داد: وظیفه ما حفظ وحدت کلمه در برابر طاغوت‌ها و به ویژه مثلث شوم ریاض، تل‌آویو و واشنگتن هست چراکه همه تلاش آنها در جهت محو پیامبر اسلام (ص) و مبعث هست.

وی تاکید به جریانات داخلی جهت حفظ وحدت و بهره‌گیری از نعمت ولایت فقیه نامگذاری امسال به نام «حمایت از کالای ایرانی» از سوی مقام مقام معظم رهبری به همراه وضعیت کنونی به همراهزار ارز حقیقت خود را نشان می‌دهد، خاطرنشان کرد: به همراه وحدت فرمایش رهبری دربه همراهره حمایت از کالای ایرانی که مسأله عزت کشور هست عملی می‌شود. 

انسان به همراهید به حال آنها که اقتصاد کشور را متزلزل می‌کنند گریه کند

خطیب نماز جمعه این هفته تهران به همراه بیان اینکه انسان به همراهید به حال آنها که اقتصاد کشور را متزلزل می‌کنند گریه کند، ابراز داشت: در زمانی که کشور این چنین گرفتار هست به همراهید همه به همراه هم به همراهشیم تا بتوانیم از روی مین‌هایی که بر سر راه هست عبور کنیم که اگر چنین به همراهشد می‌توان از سد مشکلات گذشت و نوسان به همراهزار پول و ارز نیز حل می‌شود. 

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم